Yazdır
PDF

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Uşak Metropol Evden Eve Nakliyat firmamız taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyalarınızı inceledikten sonra kesin bir fiyat teklifi vermektedir.
Firmamız tarafından yönlendirilen ekspertiz elemanımız eşyanın taşınması ile ilgili tüm detayları size aktardıktan sonra karşılıklı olarak anlaşılır ve mutabakata varılır. Ekpertiz gelmesiyle amacı sadece fiyat teklifi vermek değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.
Eşyalarınızı taşınmanın yapılacağı gün elemanlarımız tarafından ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar.
Ambalaj malzemeleri olarak beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, avrupa’dan ithal pet graft kağıtlarla veya kaliteli pat pat naylonlar ve tertemiz nakliye battaniyeleri ile ambalajlanır.
Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.
Taşınmanın ikinci aşamasında eşyalarınız sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yeni evinize çıkarılır.
Ardından eşyalarınız gerekli odalara yerleştirilerek ambalajlarından çıkartılır. Taşınma işleminin sonucunda hedeflediğimiz sizin mutluluğunuza hizmet edebilmekti.
Bunu başaracak şekilde işimize sahip çıkmaktayız.
Her zaman profesyonel çalışma takibi yürüten Uşak Metropol Evden Eve Nakliyat firması sizlere garantili bir çalışma vermektedir.
Evden Eve Nakliye

Firmamız Nakliye Sektöründe Evden Eve parsiyel şehiriçi şehirlerarası nakliyede kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biri olmuştur.

Güvenli Tasimacılık

Firmamız Kuruluğu Zamandan bugüne kadar yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile tecrübesini artırmış aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir

Metropol Paketleme

Metropol Sosyal

Twitter Facebook flickr RSS-Feed

İletisim / Contact Us

ÖNDER SEL
Cumhuriyet Mahallesi Saffet Efendi Sokak No: 49/A Uşak
Not: SSK Hastanesi Alt Sokağında, İŞKUR Karşısı

Telefon: 0532 220 03 09
Telefon: 0536 859 02 96

Mail