Yazdır
PDF

Asansörlü Evden Eve

Asansörlü evden eve eşya taşıma işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Asansörlü taşıma işlemi profesyonel bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır. Asansörün binanıza kurulabilmesi için caddeye veya otoparka bakan bir balkon pencerenizin olması yeterlidir. Asansörlü nakliye aracımız belirlenen günde ve saatte taşıma yerinde hazır bulunarak asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınızın tümünün paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız balkondan veya pencereden asansörümüzün sepetine konularak zemine inmeden direk aracımızın içerisine indirilir ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir. Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde nakliye işlemi daha kısa bir süre içersinde gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minumum hasar riski ile taşınması sağlanır.

Evden Eve Nakliye

Firmamız Nakliye Sektöründe Evden Eve parsiyel şehiriçi şehirlerarası nakliyede kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biri olmuştur.

Güvenli Tasimacılık

Firmamız Kuruluğu Zamandan bugüne kadar yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile tecrübesini artırmış aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir

Metropol Paketleme

Metropol Sosyal

Twitter Facebook flickr RSS-Feed

İletisim / Contact Us

ÖNDER SEL
Cumhuriyet Mahallesi Saffet Efendi Sokak No: 49/A Uşak
Not: SSK Hastanesi Alt Sokağında, İŞKUR Karşısı

Telefon: 0532 220 03 09
Telefon: 0536 859 02 96

Mail