Yazdır
PDF

Hakkımızda

Uşak Metropol  evden eve taşımacılık hizmetleri, Uşak'tan tüm TÜRKİYE ye evden eve taşımacılık hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz...  
Uşak Metropol Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla, 2003 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı. Uşak Metropol Evden Eve Nakliyat entegre hizmet anlayışıdoğrultusunda kuruldu.
Organize yapısı ile evden eve şehiriçi - şehirler arası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında Güney Doğu Anadolu bölgesinin nakliye sektöründe belli başlı büyük kuruluşları arasında yer almaktadır. Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz . Bu doğrultu da, Uşak Metropol Nakliyat, her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir. Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır. EVDEN EVE, ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE NAKLİYE; Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun Güney Doğu Anadolu Bölgesinde de Uşak Metropol Nakliyat olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır.
Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.

Evden Eve Nakliye

Firmamız Nakliye Sektöründe Evden Eve parsiyel şehiriçi şehirlerarası nakliyede kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biri olmuştur.

Güvenli Tasimacılık

Firmamız Kuruluğu Zamandan bugüne kadar yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile tecrübesini artırmış aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir

Metropol Paketleme

Metropol Sosyal

Twitter Facebook flickr RSS-Feed

İletisim / Contact Us

ÖNDER SEL
Cumhuriyet Mahallesi Saffet Efendi Sokak No: 49/A Uşak
Not: SSK Hastanesi Alt Sokağında, İŞKUR Karşısı

Telefon: 0532 220 03 09
Telefon: 0536 859 02 96

Mail